- CORSAIR

Цена
€78 48 / 153 49 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Технология на свързване | С кабел |
| Диаметър на говорителя | 50 mm |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Чувствителност | 111 dB |
| Импеданс | 32 Ω |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Detachable |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Микрофон - Форм фактор | Detachable |
| Характеристики на микрофона | Шумопотискане |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук |
| Външен цвят | Бял |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Външен цвят | Бял |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Номинално тегло | 0.282 кг |
| Компоненти | 2 колонки |
| Тип аудио изход | 7.1 канален съраунд |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук |
| Чувствителност на микрофона | -40 dB |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 10kHz |
| Номинално тегло | 0.282 кг |
| Интерфейс на микрофон | 2200 Ω |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Чувствителност на микрофона | -40 dB |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 10kHz |
| Интерфейс на микрофон | 2200 Ω |
| Характеристики на микрофона | Шумопотискане |
| Диаметър на говорителя | 50 mm |
| Акустичен дизайн | Затворено |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Акустичен дизайн | Затворено |
| Чувствителност | 111 dB |
| Импеданс | 32 Ω |
| Тегло | 1.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (3.5mm) |
| Форм фактор | Околоушни |
| Микрофон | Да |
| Съраунд звук | 7.1 Съраунд |
| Съвместимост | PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, Mobile |
| Активно шумопотискане | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Размер на драйверите (mm) | 50 |
| Честотен диапазон | 20Hz – 20kHz |
| Тегло (g) | 282 |
| Тегло | 1.00кг |
CORSAIR HS65 Surround Headset, Бял - EU
Потопете се в завладяващо гейминг аудио с CORSAIR HS65 Surround Headset. Със специално настроени 50mm неодимови аудио драйвери и Dolby Audio 7.1 съраунд звук, тази лека слушалка осигурява прецизен, висококачествен звук за конкурентно гейминг. Меките мемори пяна наушници и регулируемата лента за глава гарантират комфорт през целия ден, а микрофонът от професионален клас осигурява ясна комуникация.
Ключови Предимства
- Завладяващ съраунд звук — Dolby Audio 7.1 създава 360-градусово аудио поле, помагайки ви да локализирате стъпки и звуци в играта.
- Комфорт за цял ден — Лек дизайн само 282g с меки наушници от мемори пяна и дишаща лента за глава.
- Ясна комуникация — Микрофон от професионален клас с омни-насоченост и функция за заглушаване чрез вдигане.
- Мултиплатформена съвместимост — Работи с PC, Mac, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch и мобилни устройства чрез 3.5mm връзка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Връзка | Кабелна (3.5mm) |
| Форм фактор | Околоушни |
| Микрофон | Омни-насочен, заглушаване с вдигане |
| Съраунд звук | Dolby Audio 7.1 |
| Съвместимост | PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, Mobile |
| Активно шумопотискане | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Размер на драйверите | 50mm |
| Честотен диапазон | 20Hz – 20kHz |
| Тегло | 282g |
Какво има в кутията
- CORSAIR HS65 Surround Headset
- 3.5mm аудио кабел
- USB адаптер (за активиране на Dolby Audio)
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








